MEDARBEJDERE

Lars Høj
Producent, tilrettelægger & journalist 
lars@kompagniet.dk - 61 69 70 00
Irene Thyrri
Producent, tilrettelægger & journalist
irene@kompagniet.dk - 42 46 70 00
Katrine Fuglsang
Produktionsleder
katrine@kompagniet.dk - 61 67 33 87
Katrine Skipper
Produktionsleder
ksl@kompagniet.dk - 40 47 65 43
Mikkel Tyrrestrup
Redaktør og journalist
mikkel@kompagniet.dk - 21 99 58 75
Camilla Emborg
Redaktør og journalist
camilla@kompagniet.dk - 53 50 99 56
Jesper Elming
Tilrettelægger & journalist
jesper@kompagniet.dk - 30 10 11 13
Gitte Sønderby
Tilrettelægger & journalist
gitte@kompagniet.dk - 21 21 20 20
Jacob Adrian Mikkelsen
Tilrettelægger & journalist
jam@kompagniet.dk - 31 52 38 49
Show More
Anna Thyrri
Tilrettelægger & journalist
anna@kompagniet.dk
Stine Uldbjerg Hansen
Tilrettelægger & journalist
stine@kompagniet.dk
Bjarke Stender
Tilrettelægger & journalist
bas@kompagniet.dk - 51 36 71 77
Rikke Dyrberg
Tilrettelægger & journalist
rikke@kompagniet.dk - 20 86 14 13
Kristian Leider
Tilrettelægger & journalist
kl@kompagniet.dk - 61 46 20 46
Majbrit Oddershede Pedersen
Tilrettelægger & journalist
majbrit@kompagniet.dk - 23 44 54 85
Lene Juul Bruun
Tilrettelægger & journalist
lene@kompagniet.dk
Søren Kramer
Tilrettelægger & journalist
soren@kompagniet.dk - 31 53 12 91
Mie Frank
Tilrettelægger & journalist
mie@kompagniet.dk - 28 56 46 48
Show More
Michael Teschl
Journalist
michael@kompagniet.dk - 42 36 24 00
Kathrine Nilsson
Tilrettelægger & journalist
katn@kompagniet.dk - 53 84 80 22
Christian Dalsgaard
Chefklipper
christian@kompagniet.dk - 30 63 24 54
Ole Grønbæk
Klipper
ole@kompagniet.dk - 61 69 70 60
Ann Malene Tornby
Klipper
am@kompagniet.dk -
Kristian Friis
Cheffotograf & klipper
kristian@kompagniet.dk - 61 61 06 60
Mikael Ib Hansen
Fotograf og klipper
mib@kompagniet.dk - 29 80 90 50
Carsten Overbye
Fotograf
carsten@kompagniet.dk - 31 52 67 99
Martin Binnerup
Fotograf og klipper
mb@kompagniet.dk - 23 35 55 89
Show More
Kristoffer Stryhn
Økonomiansvarlig
kristoffer@kompagniet.dk- 25 12 20 06
Emil Gerner
Fotograf og klippe-elev
emil@kompagniet.dk
Rikke Adamsen
Fotograf og klippe-elev
ra@kompagniet.dk
Frederik Johan Tybjerg Martensen
Fotograf og klippe-elev
frederik@kompagniet.dk
Anne Bilde
Journalistpraktikant
ab@kompagniet.dk
Helena Lorenzen
Journalistpraktikant
helena@kompagniet.dk
Show More

© 2020 by Parkbo Grafisk

  • Black Facebook Icon